Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Jedlanka Stara - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie, ul. Traugutta

Radom(Jedlanka Stara + 25 km)

153 000 zł40,80 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 40,8 m w kamienicy z 1930 roku. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z jednego pokoju oraz oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł2 135,34 m² 1 170,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 251 m²

NA sprzedaż obiekt biurowo-handlowy! Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość biurową w doskonałej lokalizacji przemysłowej, znajdującą się w strefie ekonomicznej, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Perłowa

Radom(Jedlanka Stara + 25 km)

560 000 zł250 m² 2 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 567 m²

Do sprzedaży nowy dom wolnostojący w atrakcyjnej zielonej okolicy Radom / Sołtyków ok 1 km od granicy Radomia. Jest to duży dom parterowy z wysokim poddaszem użytkowym o pow. użytk. 140.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł58,33 m² 11 057,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowe, niezamieszkałe, świeże, do ostatecznej aranżacji. Ciekawy co to? Zapraszam! mieszkanie Prawie 60m2 powierzchni, w skłąd której wchodzą: sypialniapokój do pracysalon z klimatyzacją.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Radom

Borki,Radom(Jedlanka Stara + 25 km)

269 000 zł37,50 m² 7 173,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jasne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie do zamieszkania! 37,5 m Na sprzedaż przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,5 m , które obejmuje dużą ilość światła.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł3 592 m² 119,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nr83 3592 m , z unikalną częścią budowlaną mn21 (ok. 521 m ) Jedna działka dwa światy: budowlany mn21 + zielona strefa krajobrazowa. Działka nr 83, o powierzchni ok. 3592.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Radom(Jedlanka Stara + 25 km)

290 000 zł41,20 m² 7 038,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Centrum Radomia przy ul. Malczewskiego. Mieszkanie przeszło gruntowny remont, zostały wyrównane ściany (skute do cegły i położone nowe tynki.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł81 m² 5 308,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie do generalnego remontu w centrum Radomia z ogromnym potencjałem aranżacyjnym o powierzchni 81m2! Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Groszowice(Jedlanka Stara + 25 km)

399 000 zł98 m² 4 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Obniżka ceny zamiast   ! Zdjęcia prezentują stan faktyczny pomieszczeń wraz z przykładową wizualizacją Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł2 900 m² 27,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy w lesie 2900 m | Ostrownica Wieś | Cisza, natura, azyl Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana z warunkami zabudowy pod dom jednorodzinny, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Jedlanka Stara

Jedlanka Stara,mazowieckie

100 000 zł1 600 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

działka rolna zabudowana, dom drewniany do remontu, budynki gospodarcze ( stodoła i obora) murowane w stanie b.dobrym,nadają się do adaptacji np.: pod działalność gosp; przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Jedlanka Stara

Jedlanka Stara,mazowieckie

879 800 zł16 600 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę przemysłowo-budowlano-rolną o pow. 16,600 m2, jedlanka Stara (30 km na południe od Radomia, 2 km od drogi nr 9). Dojazd do działki drogą asfaltową. 2400 m2 gruntu inwestycyjnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jedlanka Stara

Jedlanka Stara,mazowieckie

140 000 zł32 100 m² 4,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam dziale rekreacyjna w Jedlance Starej okolice Iłży powierzchnia 3,21 hektara ( w centrum wsi) dom drewniany( telefon woda prąd 380 v ) możliwość zamieszkania od zaraz budynki.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij